Podziemny Hrubieszów - ekspozycja czasowa


Muzeum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie zaprasza do zwiedzania wystawy poświęconej hrubieszowskim podziemiom i nieistniejącym już w chwili obecnej budynkom miejskim.

Plansze, prezentowane uprzednio w jednym z hrubieszowskich marketów, wzbogacone są o wyjątkowe zabytki zabytki pochodzące z prac przy rewitalizacji hrubieszowskich podziemi.Wizualizacje podziemi przygotowało Stowarzyszenie Podziemny Hrubieszów, wystawę poświęconą niegdysiejszym budynkom - znany pasjonat historii naszego miasta i regionu - Łukasz Krawczyk.

Ekspozycja, która czasowo stała się integralną częścią stałej wystawy historycznej prezentowana będzie co najmniej do końca 2013 roku.dodał: Muzeum, dnia: 2013-11-06 18:49:42.

Informacje dla zwiedzającychProjekt: ”Światło rzeki” Stanisława Baja – e-book do wystawy czasowejProjekt: Nieinwazyjne rozpoznanie geofizyczne stan. 1C w Gródku - najważniejszego stanowiska archeologicznego LubelszczyznyProjekt: Odkryte. Odzyskane. Ocalone. Starożytność w świetle niepublikowanych zabytków z regionu hrubieszowskiegoProjekt: Kolekcja muzealiów 2 Pułk Strzelców Konnych. Wydanie katalogu w setną rocznicę powstania pułku.Projekt: Ocalić od zniszczenia i zapomnienia. Konserwacja zespołu obiektów Armia Krajowa Oddział w HrubieszowieKIOSK


Publikacje dostępne w Muzeum

Galeria - dawne fotografie


Galeria Galeria Galeria Galeria


(C)2009 Muzeum im. ks. St. Staszica - wszelkie prawa zastrzeżone
autor strony: Tombi