Świątecznie
Nagroda specjalna!

Podobnie jak w latach ubiegłych, także w tym roku w konkursie na kartkę bożonarodzeniową, przydzielona została nagroda specjalna Dyrektora Muzeum w Hrubieszowie.

Tym razem laureatem został DOMINIK MATRASZEK z klasy VI, ze Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Szychowice, opiekunem plastycznym była Agata Sałęga.

Gratulujemy!

Praca, autorstwa Dominika, stała się oficjalną Kartką Bożonarodzeniową, reprezentującą Muzeum im. ks. St. Staszica w Hrubieszowie w 2015 roku.

Dziękujemy za niepowtarzalny projekt!

Relację fotograficzną z rozstrzygnięcia konkursów plastycznych o tematyce świątecznej znaleźć można na stronie portalu Lubiehrubie.pl:

dodał: Muzeum, dnia: 2015-12-22 14:27:15.

Informacje dla zwiedzającychProjekt: ”Światło rzeki” Stanisława Baja – e-book do wystawy czasowejProjekt: Nieinwazyjne rozpoznanie geofizyczne stan. 1C w Gródku - najważniejszego stanowiska archeologicznego LubelszczyznyProjekt: Odkryte. Odzyskane. Ocalone. Starożytność w świetle niepublikowanych zabytków z regionu hrubieszowskiegoProjekt: Kolekcja muzealiów 2 Pułk Strzelców Konnych. Wydanie katalogu w setną rocznicę powstania pułku.Projekt: Ocalić od zniszczenia i zapomnienia. Konserwacja zespołu obiektów Armia Krajowa Oddział w HrubieszowieKIOSK


Publikacje dostępne w Muzeum

Galeria - dawne fotografie


Galeria Galeria Galeria Galeria


(C)2009 Muzeum im. ks. St. Staszica - wszelkie prawa zastrzeżone
autor strony: Tombi