MOJA PRZYGODA W MUZEUM - konkurs międzynarodowy


Zapraszamy do udziału w międzynarodowym konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży "MOJA PRZYGODA W MUZEUM" - eliminacje powiatowe. Najlepsze prace zostaną przesłane na eliminacje międzynarodowe do Muzeum Okręgowego w Toruniu.


ELIMINACJE odbędą się pod koniec maja br. Jury oceni prace w dwóch przedziałach klasowych I-III, IV-VI i przyzna nagrody i wyróżnienia, oraz zakwalifikuje najlepsze prace na wystawę pokonkursową. Ponadto wszyscy uczestnicy i opiekunowie otrzymają pamiątkowe dyplomy.


W zakładce "KONKURSY", dostępny jest pełen regulamin.
Zapraszamy do udziału.

dodał: B.Bitner, dnia: 2009-03-11 22:20:12.

Informacje dla zwiedzającychProjekt: ”Światło rzeki” Stanisława Baja – e-book do wystawy czasowejProjekt: Nieinwazyjne rozpoznanie geofizyczne stan. 1C w Gródku - najważniejszego stanowiska archeologicznego LubelszczyznyProjekt: Odkryte. Odzyskane. Ocalone. Starożytność w świetle niepublikowanych zabytków z regionu hrubieszowskiegoProjekt: Kolekcja muzealiów 2 Pułk Strzelców Konnych. Wydanie katalogu w setną rocznicę powstania pułku.Projekt: Ocalić od zniszczenia i zapomnienia. Konserwacja zespołu obiektów Armia Krajowa Oddział w HrubieszowieKIOSK


Publikacje dostępne w Muzeum

Galeria - dawne fotografie


Galeria Galeria Galeria Galeria


(C)2009 Muzeum im. ks. St. Staszica - wszelkie prawa zastrzeżone
autor strony: Tombi