Uwaga - ważna informacja w związku z zaleceniem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
UWAGA!

Szanowni Państwo,
wszyscy podejrzewaliśmy, że ta decyzja prędzej czy później zostanie podjęta, w związku z sytuacją dotyczącą epidemii koronawirusa w Polsce.

Zgodnie z zaleceniami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dniem jutrzejszym w terminie do odwołania, zawieszona zostaje działalność instytucji kultury. W przypadku naszego Muzeum musimy wobec tego odwołać wszystkie umówione dotychczas grupy zorganizowane na warsztaty, lekcje muzealne i zwiedzanie naszych ekspozycji. Dotyczy to także indywidualnych zwiedzających.

Bez zmian pozostaje bieżąca działalność związana z katalogowaniem zbiorów, pracą nad przyszłymi wystawami i publikacjami oraz terenowa działalność naukowa. O wszelkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Dyrektor
Muzeum im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie

Bartłomiej Barteckidodał: Muzeum, dnia: 2020-03-11 12:50:26.

Informacje dla zwiedzającychProjekt: ”Światło rzeki” Stanisława Baja – e-book do wystawy czasowejProjekt: Nieinwazyjne rozpoznanie geofizyczne stan. 1C w Gródku - najważniejszego stanowiska archeologicznego LubelszczyznyProjekt: Odkryte. Odzyskane. Ocalone. Starożytność w świetle niepublikowanych zabytków z regionu hrubieszowskiegoProjekt: Kolekcja muzealiów 2 Pułk Strzelców Konnych. Wydanie katalogu w setną rocznicę powstania pułku.Projekt: Ocalić od zniszczenia i zapomnienia. Konserwacja zespołu obiektów Armia Krajowa Oddział w HrubieszowieKIOSK


Publikacje dostępne w Muzeum

Galeria - dawne fotografie


Galeria Galeria Galeria Galeria


(C)2009 Muzeum im. ks. St. Staszica - wszelkie prawa zastrzeżone
autor strony: Tombi