WYKŁAD I PROJEKCJA FILMU O KS. JERZYM POPIEŁUSZCE


15 kwietnia 2009 w Muzeum im. ks. St. Staszica odbędzie się otwarty wykład poświęcony życiu, działalności oraz okolicznościom śmierci ks. Jerzego Popiełuszki. Wykład wygłosi historyk Instytutu Pamięci Narodowej z Oddziału w Lublinie, Pan Marcin Dąbrowski.


W ramach spotkania odbędzie się również projekcja filmu dokumentalnego. Od rana trwać będą spotkania z młodzieżą szkolną, natomiast wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy o godzinie 1300 do wysłuchania prelekcji, obejrzenia filmu oraz wzięcia udziału w dyskusji. Wstęp jest bezpłatny.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.dodał: Justyna Nowak, dnia: 2009-04-08 20:09:24.

Informacje dla zwiedzającychProjekt: ”Światło rzeki” Stanisława Baja – e-book do wystawy czasowejProjekt: Nieinwazyjne rozpoznanie geofizyczne stan. 1C w Gródku - najważniejszego stanowiska archeologicznego LubelszczyznyProjekt: Odkryte. Odzyskane. Ocalone. Starożytność w świetle niepublikowanych zabytków z regionu hrubieszowskiegoProjekt: Kolekcja muzealiów 2 Pułk Strzelców Konnych. Wydanie katalogu w setną rocznicę powstania pułku.Projekt: Ocalić od zniszczenia i zapomnienia. Konserwacja zespołu obiektów Armia Krajowa Oddział w HrubieszowieKIOSK


Publikacje dostępne w Muzeum

Galeria - dawne fotografie


Galeria Galeria Galeria Galeria


(C)2009 Muzeum im. ks. St. Staszica - wszelkie prawa zastrzeżone
autor strony: Tombi